500-S8M-1248
If no stock use STS-HP
|
| Material | N/A Neoprene |
| Color | N/A Black |
| Number of Teeth | N/A 156 |
| Tooth Profile | N/A STS |
| Thickness | N/A 5.3 mm |
| Length | N/A 1248 mm |
| Belt Width | N/A 50 mm |
| Weight | N/A 0.7426 lb |